Multimedialne reklamy na ulicach miast

Reklama wykorzystuje multimedia by w nowoczesny sposób dotrzeć do jak największej rzeszy odbiorców. W tym celu tworzy się zaawansowane wizualnie reklamy i prezentacje, które zawierają
coś więcej niż zwykły pokaz slajdów. Na naszych ulicach, w autobusach można więc spotkać monitory wyświetlające reklamy. Mają za zadanie przykuć uwagę podróżującego i wpłynąć na jego decyzje zakupowe. Zwykła reklama papierowa już, nie wystarcza i często uznawana jest za nudą. W spotkaniach biznesowych, w marketingu oprócz prezentacji, coraz częściej wykorzystywane są filmy multimedialne. Za pomocą nich promujemy firmę, produkt który ma wejść na rynek lub który chcemy sprzedać. Film w 3d, animacja pozwala w bardzo efektowny sposób przedstawić swoją wizję i ułatwić osiągnięcie zamierzonego celu. Coraz częściej firmy zatrudnią fachowców, którzy przygotują odpowiednie materiały reklamowe, filmy lub wynajmuje do tego firmę specjalizująca się w tworzeniu nowoczesnych multimediów. Dziś nie wystarcza produkować, tworzyć, trzeba umiejętnie to zaprezentować i sprzedać.

Blog ten powstał w oparciu o decyzję moich znajomych, którzy jednoznacznie stwierdzili, że zainteresowanie Judytki techniką, musi mieć jakieś przełożenie na internetowe fora! Stąd pomysł na bloga, będą pojawiały się tu wpisy na właśnie takie tematy, więc mam nadzieję, że będziecie zadowoleni!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)